تمهیدات ترافیکی ویژه تشییع پیکر جان باختگان حادثه منا

12 مهر 1394

سرهنگ حسن عابدی گفت:‌مراسم تشییع پیکر جان باختگان فاجعه منا فردا از ساعت 10 از مقابل دانشگاه تهران آغاز می‌شود و به همین منظور پلیس راهور با هدف روان سازی ترافیک، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های توقف را در اطراف دانشگاه تهران اعمال کرده است.
وی افزود: براین اساس از ساعت 9 صبح فردا در خیابان انقلاب حد فاصل میدان انقلاب تا چهارراه ولیعصر(عج) در هر دو مسیر محدودیت و ممنوعیت توقف وجود داشته و نسبت به جابه‌جایی خودروهایی که در این ساعت در این خیابان توقف کنند، اقدام خواهد شد.
جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اظهار کرد: همچنین محدوده بلوار کشاورز حدفاصل میدان ولیعصر(عج) تا خیابان کارگر، خیابان کارگر حدفاصل بلوار کشاورز تا میدان انقلاب و خیابان ولیعصر(عج)  حدفاصل میدان ولیعصر(عج)  تا چهارراه ولیعصر(عج)  جزو مناطقی است که گرچه تردد در آن مناطق انجام می‌شود، اما ورود به محدوده داخل آن ممنوع بوده بنابراین کلیه خیابان‌های این محدوده مانند 16 آذر، قدس، پورسینا، وصال، حجاب، فلسطین و... مشمول ممنوعیت توقف و تردد خواهد شد.
عابدی با اشاره به مسیرهای جایگزین اظهار کرد: رانندگان باید از مسیرهای خیابان جمهوری، خیابان فاطمی، خیابان کارگر و... ادامه مسیر دهند.
وی اضافه کرد: محدودیت‌های مذکور تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت و در صورتی که کاروان پیکرهای جان باختگان قصد عبور از مسیرهای خاصی را داشته باشند، پلیس راهور آمادگی لازم را داشته و اقدامات مربوطه را انجام می‌دهد.
جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از شهروندان خواست برای حضور در مراسم تشییع از مترو و وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

منبع:سایت خبری تحلیلی شهرنوشت